Kartal Koltuk Döşeme

0
755

Alanında tecrübeli ustalarımız

Kartal Koltuk Döşeme, Severek kullandığınız mobilyalarınızdan olan koltuk ve kanepelerinizin eskidiğini düşünüyorsanız ve pırıl pırıl olmasını istiyorsanız koltuk yenileme sektöründeki tecrübemiz ve referanslarımız ile bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Koltuk döşeme işlemi için öncelikle koltuklarınızın keşifini yapıyoruz ve anlaşma halinde atölyemize  getirdiğimiz mobilyanızı istediğiniz gibi değiştirmeye başlıyoruz. Yıpranan kumaşları, eskiyen yayları ile yenilenecek olan koltuklarınız, kanepeleriniz, sandalye ve puflarınız profesyonel ekibimizin ellerinde en kısa sürede yepyeni olacaktır.

 

Koltuk kaplama hizmetimiz kapsamında atölyemizdeki yüzlerce kumaş seçeneği sunuyoruz ve istediğinizi seçmenizin ardından işlemlere başlıyoruz. İstediğiniz renk ve desendeki kumaşlardan birini seçerek leke tutmayan ve sıvı itici olan nanoteknolojik kumaşları sizlere sunabilmekteyiz. Konforlu ve rahat olan özel döşemelik süngerlerden seçerek kumaşları da keten ve kadife türlerinden seçmenizi tavsiye etmekteyiz. Kartal Koltuk Döşeme

 

Yayları eskiyen, gıcırdayan, tahtaları yıpranan ve kumaşları yırtılan koltuklarınız için koltuk tamiri hizmeti en ideal çözüm olacaktır. Birinci sınıf özel işçilik hizmeti sunan uzman ekibimiz. İç aksandan dış kumaşa kadar koltuklarınızdaki her detayı elden geçirerek özenle sağlamlaştırmaktadır. Yıpranan süngerlerinizi yeni model süngerler ile değiştirerek, yaylarını yenileyerek koltuk tamirini yıllardır bu sektörde yapıyoruz. Ahşap mobilyalarınızı da cila ve vernikle özel bakım yaparak uzun yıllar boyunca kullanabilmenizi hedefliyoruz. Ekonomik fiyatlara en kaliteli ürün ve malzemeleri bulabileceğiniz koltuk yenileme hizmetimizi yıllardır özenle, disiplin ile ve profesyonellik ile yapıyoruz. Kartal Koltuk Döşeme

Farklı ölçülerde yeniden koltuklarınızın imal edilmesi için de bizden fikir alabilir ve koltuk tamiri  ile bakım hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Öncelikle koltuk yüzü değişimi, döşeme kaplama uygulamalarının yanında tabure kaplama, puf imalatı, makas değişimi ve vernik gibi hizmetlerimiz de uzun yıllardır sunulmaktadır. Yapılan tamir ve kaplamaların birinci sınıf kalitedeki malzemeler ile yapılarak uzun ömürlü bir işlemden ibaret olması en önemli adımdır.

Kartal Koltuk Döşeme

Koltuk tamiri için sadece tamir değil kaplama işlemlerini de çok farklı kumaş çeşitlerinden birini seçerek hemen isteyebilirsiniz. Özel malzemeler kullanılan ürünlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Eskime ve terlemeye karşı müşteri memnuniyetini destekleyen malzemeleri sunarak bu sektörde fark yaratıyoruz. En kaliteli hizmeti bizden aldığınızı çevrenize güvenle anlatabilir ve bizi tercih ederek koltuk yenileme hizmetlerini en uygun fiyata almaya devam edebilirsiniz.

https://koltuktamiri.net/blog-2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here