Kalamış Koltuk Döşeme

1
754
sunni deri koltuk kaplama

Bize Danışmadan Koltuk Döşeme Yaptırmayın

Kalamış Koltuk Kaplama, Modern ve konforlu olan koltukları ve en kaliteli döşemeleri evinizde görmek ve en uygun fiyata bu hizmeti almak için bu sektördeki deneyimlerimiz ile bizleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Rengi solan, yıpranan ve eskiyen koltuklarınızın ve kanepelerinizin yüzünü değiştirmek ve tamir ettirmek için koltuk döşeme keşif için bizi arayın. Bizler keşif yaparak koltuklarınızı hemen atölyemize getirerek işlemlere başlıyoruz. Eskiyen ve yenilenecek olan koltuklarınız, sandalye ve mobilyalarınız için tüm çalışmalarımızı itina ve disiplin ile yaparak en kısa sürede size yenilenmiş ve temiz bir şekilde getiriyoruz.

Kalamış Koltuk Kaplama

Koltuk kaplama atölyemizdeki geniş kumaş portföyü ile istediğinizi ve beğendiğinizi seçtiğinizde başlamaktadır. Çok farklı renk ve desenlerdeki kumaşlardan mobilyanıza ve zevkinize uygun leke tutmayan, flok süet kumaşlı suyla silinebilen, sıvı itici akrilik kumaşları da bizlerde bulabilirsiniz. Hem şık ve hem de kullanışlı olan  kumaşlar içerisinde deri, keten ve nubuk modelleri de popüler olan alternatiflerdendir.

 

Kalamış Koltuk Kaplama , Çürüyen, yıpranan ve modası geçen koltuklarınızı yeni bir forma dönüştürmek için en uygun koşullarda koltuk tamiri hizmetini yapmaktayız. Yapılan en özel işlemleri birinci sınıf işçilikle ekibimiz hazırlamaktadır. Oturma takımlarınıza eklenmesini istediğiniz minder veya yastıkları da ekleyebiliriz, sünger değişimiyle de koltuklarınızı yükselterek farklılaştırmayı isteyebilirsiniz. Ahşap ayaklı veya kollu koltuklarınızın kırılan ayakları, yıpranan yerleri ve yaylarını da özenle yenilemek ve cilalayarak verniklemek için uzman ekibimizle profesyonel şekilde çalışmaktayız.

Özellikle yıpranan koltuklarınızın rahatsız eden ve konforunu yitiren bir şekilde kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.  Koltuk tamiri seçeneği bu noktada devreye girerken daha konforlu bir kullanım için önemli bir fırsattır. Birinci sınıf işçilik ve disiplinde çalışan uzman ekibimiz, her mobilyaya göre her türlü detayı inceleyerek özenle tamir ve yenileme yapmaktadır. Eskiyen iç ve dış süngerlerinizin yanı sıra paslanan vida ve makaslara kadar her detay yeni ve kaliteli ürünler ile yenileniyor. Koltuklarınız yenilirken eşden geçmesini isterseniz sizin için özel bir kampanya sunarak mobilyalarınızı yeniden tasarlıyoruz. Cila, vernik ve boyama işlemlerini de yaparak çok kapsamlı bir hizmeti sizlere özenle sunuyoruz. Kalamış Koltuk Kaplama

https://youtu.be/J3IGNqqjmWU

Ataşehir Koltuk Döşeme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here