Ana Sayfa Özel Koltuk Yaptır

Özel Koltuk Yaptır

Özel koltuk ve kanepe yapımı

Özel koltuk yaptır, Eski mobilyalarınızın modern tarzda yenilenmesini mi istiyorsanız veya değerli olan. Antika mobilyalarınızın aslına uygun şekilde yeniden restore edilmesini mi arzu ediyorsunuz. İşte o zaman bu sektördeki tecrübemiz ve referanslarımız ile bizi tercih etmelisiniz. Koltuk döşeme hizmetimiz ile koltuklarınızın ilk etapta keşfedilmesinin ardından. Hemen atölyemize aldığımız mobilyalarınızı yenilemeye başlıyoruz. Yıpranan kumaşları, yırtılan süngerleri ve pas yapan iç metallerini dahi tamamen. Değiştirdiğimiz koltuklarınız, sandalye ve mobilyalarınız yepyeni ve ilk günkü gibi olurken. Siz de farkı ilk andan itibaren göreceksiniz.

Koltuk döşeme için atölyemizdeki yüzlerce kumaş seçeneklerinden istediğinizi ve beğendiğinizi seçerek bizi yönlendirebilirsiniz. İstediğiniz renklerde ve desendeki kumaş çeşitlerinden popüler olanlar ise leke tutmayan. Çıkartılıp yıkanabilen özel kılıflar ve sıvı itici özellikte olanları hemen değerlendirebilirsiniz.

Gerçekten yıpranan koltuklarınız sizi zamanla rahatsız edecektir ve konforunu yitirecektir.  Koltuk döşeme seçeneği de bu noktada çok uygun bir seçenektir. Birinci sınıf işçilik ve disiplin ile çalışan ekibimiz, isteklerinize göre her türlü detayı inceleyerek özenle yenilemektedir. Eskiyen iç ve dış süngerlerinizi yeni ve konforlu ürünler ile yenilenmesini. Ve yaylarını restore ederek özenle değiştirmeyi yıllardır yapıyoruz. Koltuklarınız değişirken sandalyelerinizin de aynı desende veya farklı bir yenilikte olmasını isterseniz. Sizin için özel bir seçenek sunarak mobilyalarınızı yeniden tasarlıyoruz. Minder ve yastıklarınızın da yeni şekil ve modellerde en uygun fiyata en kaliteli malzemeler ile yenilenmesi için buradayız.

1,998BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
3,041TakipçilerTakip Et
2AbonelerAbone