Ataşehir Koltuk Döşeme

1
750

Ataşehir Koltuk Döşeme, Antika mobilyalarınızın aslına uygun restore edilmesini mi istiyorsanız veya modaya uygun tarzda eskiyen mobilyalarınızın tekrar yenilenmesini mi hayal ediyorsunuz işte o zaman bu konudaki tecrübemiz ve referanslarımız ile bizi tercih edebilirsiniz. Koltuk döşeme hizmetimiz ile koltuklarınızın keşifinin ardından hemen atölyemize getirdiğimiz mobilyalarınızı tamamen değiştirmeye başlıyoruz. Eskiyen kumaşları, yıpranan süngerleri ve paslanan iç aksanı değiştirdikten sonra koltuklarınız, sandalye ve mobilyalarınız en kısa sürede tekrar yepyeni olacak.

 

Koltuk kaplama ile atölyemizdeki farklı kumaş seçeneklerinden birini istediğinizi ve beğendiğinizi seçerek bize güvenebilirsiniz. İstediğiniz renklerde ve desendeki özel kumaşlardan son zamanda popüler olan leke tutmayan, çıkartılıp yıkanabilen özel kılıflar ve sıvı itici özellikte olan türleri de kullanabilirsiniz.

 

Konforlu ve görsel açıdan estetik özellikleri taşıyan ancak eskiyen ve yıpranan koltuklarınız için koltuk tamiri hizmeti ideal bir çözümdür. Birinci sınıf işçilik ile çalışan uzman ekibimiz, isteklerinize göre iç aksandan dış kumaşına kadar her detayı inceleyerek özenle yenilemektedir. Yıpranan iç ve dış süngerlerinizi yeni ve sağlam ürünler ile değiştirerek, yaylarını da yenileyerek özenle farklılaştırmayı yıllardır yapıyoruz. Antika mobilyalarınızı restore ederek, mobilyalarınızı cila ve vernikle de bakım sağlayarak uzun yıllar boyunca kullanabilmenizi hayalden öte gerçeğe dönüştürüyoruz. Eskiyen yastık ve minderlerinizi de yeni şekil ve modellerde tasarlayarak en uygun fiyata en kaliteli malzemeleri kullandığımız koltuk yenileme hizmeti için bizler yanınızdayız.

 

 

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here