Ana Sayfa Model Değişimi

Model Değişimi

Kullandığımız koltuklar;

Model değişimi , eskimeye ve deforme olmaya başlamışsa aradan geçen zamanla birlikte modası da geçmiştir ve bu da değişiklik yapmak istemenize neden olabilir. Bu nedenle yeni oturma grupları almak ve yüksek paralar ödemek zorunda kalmamalısınız. Eski koltuklarınıza koltuk döşeme hizmeti ile ilk günkü gibi canlı ve yeni bir hale getirebilirsiniz. Farklı renk ve desen kombinasyonlarını yüzlerce kumaş ve deri renkleri arasından seçebilirsiniz.

Koltuk döşeme işi için sektördeki en iyi firmalardan biri olarak hizmetinizdeyiz. Uzman ekibimiz koltuklarınızı komple sökerek iskeletine kadar incelemek. Suretiyle iskele arızalarının tamir edilmesi, eski lastik ve yayların değiştirilerek. Koltuk iskeletinin seçilen malzemeler ile tekrardan süngerlenmesi gibi zahmetli bir süreçte titizlikle çalışıyoruz. Üstelik eski koltuklarınız tüm bu işlemlere rağmen sıfır koltuk fiyatının hemen hemen yarı fiyatına tamamen yenilenmektedir.

Koltuk döşeme hizmeti kapsamında döşemelik kumaş, deri ve suni deri gibi kumaş türlerimiz vardır. Özel döşemelik kumaşlar arasında başta kadife, süet, keten, saten. Şönil ve ipek gibi türler mevcuttur ve ayrıca özel üretimler de seçenekler arasındadır. Son moda leke tutmayan, terletmeyen ve kolay temizlenebilen kumaşlar ile modaya uygun. Ve çok şık olan malzemeleri sizler de evinizde kullanabilirsiniz. Hem estetik hem de konfor açısından dikkat koltuklarınızı. Yenilenmiş şekilde uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz. Eskiyen ya da yenilenmesini istediğiniz koltuklarınızı ve kanepelerinizi evinizden ve ofisinizden alarak en kısa sürede yeniledikten sonra özenle hemen teslim ediyoruz.

1,998BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
3,041TakipçilerTakip Et
2AbonelerAbone