Köşe Koltuk

1
757
köşe koltuk ümraniye

Köşe koltuk takımlarını sizin isteğinize ve zevkinize göre itina ile kaplıyoruz.

Köşe koltuk sektördeki tecrübemiz. Profesyonel kadromuz ve sunduğumuz kaliteli hizmet gibi özellikler ile ücretsiz servis seçeneklerimizde de  koltuk döşeme işlemlerinde sizlerleyiz. Uygun fiyatlarla sınırsız kumaş seçeneğimiz ve işçiliğimizi her türlü koltuk ve mobilyada yaptığımız döşeme. Yenileme ve tamir işlerini sizin için özenle ve hızlı bir şekilde tamamlamaktayız. Klasik mobilyalar, kanepeler, berjerler, puflar, koltuklar ya da sandalyeler gibi her türlü mobilyanızı sizden ücretsiz şekilde alarak koltuk döşeme için atölyemize getiriyoruz. Kanepenizde bir gıcırdama, çatlama, kırılma, eskime ve yıpranma var ise koltuğunuzun tamirini, onarımını eksiksiz, tam yaparak size yeni ve temiz bir şekilde hazırlıyoruz. Koltuklarınızın eskiyen kumaşlarının değişmesini istiyorsanız beğendiğiniz özel ve yeni kumaşlardan birini tercih etmenizin ardından koltuğunuzu ilk günkü gibi yeniden yapıyoruz. Koltuklarınız için arzu ettiğiniz  tüm değişiklikleri hatta ebat değişimlerini de yaparak yeni koltuk modelleri gibi koltuklarınızı  yeniden dizayn ediyoruz. Artık yeni mobilyalar almak yerine eski ürünlerinizi yeniden tasarlayarak  rahat ve şık koltuklara sahip olmanızı destekliyoruz.

 

Koltuk döşemeiçin artık yeni bir sistem geliştirdiğimizi de bilmelisiniz. Tüm eskiyen süngerlerin koltuklardan alınmasının yanı sıra dolgu maddesi ile çevrili olan iskeletini de yeniledikten sonra ürünlerinizi size getiriyoruz.  Klasik mobilyalarınızın ve sandalye ile koltuklarınız cila ve vernikleme işlemlerini aksatmamanızın önemini de biliyoruz ve çok kısa sürede bunları da özenle yaparak koltuklarınızı sizin için hazırlıyoruz.

köşe koltuk ümraniye köşe koltuk Koltuk döşeme modoko

https://koltuktamiri.net/koltuk-tamiri/kadikoy-koltuk-kaplama/

https://koltuk-tamiri.business.site

Koltuk takımınızdan sıkılabilirsiniz, değiştirmek isteyebilirsiniz veya evinizin, iş yerinizin, ofisinizin tarzına uygun olmasını düşlüyor olabilirsiniz. Koltuğunuzun yüzünü, kaplamasını değiştirmek yerine yeni bir koltuk almayı düşünmeden bize uğramalısınız. Koltuk kaplama ile en uygun fiyata istediğiniz kumaşı kaplatarak dilediğiniz takdirde koltuklarınızın şeklini dahi değiştiriyoruz. En iyi referanslarımız ile bizi rahatlıkla hemen tercih edebilirsiniz. Koltuklarınıza yapılan ücretsiz keşifin hemen ardından mobilyalarınızı yenilemeyi en titiz, özenli bir şekilde yapıyoruz. Eskimiş olan döşemelerin yerine ithal ve yerli döşemelik kumaşlardan herhangi birini seçerek kaplatmak için bize özel sipariş vermeniz çok kolaydır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here