Ana Sayfa Köşe Koltuk

Köşe Koltuk

Koltuk döşeme

Köşe Koltuk hizmeti için güvenilir ve tecrübeli bir firma aramanıza artık gerek yok çünkü bizler hep buradayız. Emanet etmeye kıyamayacağınız kadar değerli mobilyalarınız ve koltuklarınız artık eskimiş ve yıpranmış olabilir. Klasik ve modern tarzda olan tüm koltuklarınız için son teknolojik ekipmanlar ile döşeme ve yenileme işlemlerinin yapılması için sürekli çalışıyoruz. Tüm mobilyalarınızı vernikleyerek ve cilalayarak baştan sona tamamen dizayn ediyoruz. Ayrıca antika mobilyalarınız için özel bakım ve restorasyon işlemlerini de uygulayarak uzun yıllar konforlu kullanımlarınız için hazırlıyoruz.

Koltuk döşeme işlemleri için  üretilen döşemelik kumaşları geniş bir skalada sizlere sunuyoruz. Öncelikle suni deri, nubuk ya da süet alternatiflerini öneriyoruz. Arzunuza göre farklı desende olan kumaşların üzerine logo ve yazı gibi figürler de baskılayabiliyoruz.

Jozephin, puf, berjer, kanepe, sandalye, koltuk ya da chester mobilyalarınızı üst düzey teknoloji ve profesyonel hizmetimiz ile sizler için özenle yeniden baştan sona yeniliyoruz. Mobilyalarınızın yeniden döşeme ve tamir işlemi kapsamında eskiyen sünger ve minderlerinizi yenilenmesini istiyorsanız koltuklarınızın  içerisine Tyropor süngerlerinden yerleştirilerek konforlu olması ve yükseltilmesi için bizleri tercih edebilirsiniz. Kullanışsız olan parça veya blok sünger ile döşemeleriniz sıcakta sizi terletirken çürüme ve yırtılmalara neden olarak kullanışsız olmaktadır. Bizim sunduğumuz koltuk yenileme hizmetinde ve koltuk döşeme hizmetinde itina ile yüzleri tamamen yenilenen koltuklarınızın gerekli olan her türlü tamiri ve sağlamlaştırılması özenli bir biçimde yapılarak en kısa sürede teslim edilir.

köşe koltuk ümraniye

Köşe Koltuk

1,998BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
3,041TakipçilerTakip Et
2AbonelerAbone