Öncesi & Sonrası

0
758
Bu kategoride eski ürünlerin yenilenmiş öncesi sonrası halini karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz.

Öncesi Sonrası. Zamanla eskiyen mobilyalarınızın ve yırtılan süngerlerinin koltuklarınızın görüntüsünü ve konforunu etkilediğini görebilirsiniz. Bu nedenle koltuklarınızın yenilenmesini mi düşünüyorsunuz veya değerli olan antika mobilyalarınızın aslına yakın bir şekilde yeniden restore edilmesini mi arzu ediyorsunuz koltuk kaplama işindeki tecrübemiz ve referanslarımız ile güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Hizmetimiz ile koltuklarınızın yerinde keşfinin ardından  atölyemize aldığımız mobilyalarınızı tepeden tırnağa yenilemeye başlıyoruz. Eskiyen  kumaşları, yırtılan süngerleri ve bozulan iç metallerini dahi değiştirdiğimiz koltuklarınız, sandalye ve mobilyalarınızın  ilk günkü gibi olmasına siz de şaşıracaksınız.

Koltuklarınızı uzun yıllardır kullanmaktan sıkıldıysanız ve eskidiğini düşünüyorsanız koltuğunuzu tamir ettirebilirsiniz. Ancak bu konuda hizmet sunan bazı firmaların kalitesiz malzeme ve özensiz işçilik sunmasından dolayı koltuk tamiri için kalıcı ve kullanışlı bir hizmet alamayabilirsiniz. İsteğinize bağlı şekilde koltuk bakım hizmetlerinden de en iyi ve kaliteli şekilde firmamızdan yararlanabilirsiniz. Koltuk yüzü değişimi, kaplama uygulamaları ve ölçü değişimlerinin yanı sıra cila, vernik ve polisaj gibi hizmetlerimiz de vardır.

 

Koltuk tamiri hizmetimizden farklı kumaş çeşitlerinden birini seçerek yararlanabilirsiniz. Hatta kataloglardan beğendiğiniz kumaş çeşitlerini de tamir işlemi için temin edebiliriz. Tüm ürünlerimizde ve malzemelerde özenli bir süreç olurken özenli şekilde yapılan işçiliğimizde de özel malzemeler kullanılır.

 

[rev_slider alias=”once-sonra”]

 

Koltuk kaplama için atölyemizdeki yüzlerce kumaş seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Ülkemizde döşemelik kumaş sektöründeki yenilikler ve moda hızla değişirken doğal ipliklerin farklı şekilde işlenerek pek çok renk, desen seçeneğinin yanı sıra kolay temizlenen, antibakteriyel özellikli ve sıvı itici olmak üzere farklı alternatifleri de sizlere bu kapsamda sunuyoruz.

Öncesi Sonrası

Yırtılan kumaşları, aşınan süngerleri ve solan renkleri ile deforme olan koltuklarınız sizi rahatsız eder ve konfor sunamaz.  Koltuk kaplama işi bu noktada çok uygun bir alternatiftir. Birinci sınıf malzeme ve işçilik ile çalışan ekibimiz her türlü detayı inceleyerek koltuklarınızı kaplamanın yanında içten dışa doğru özenle yenilemektedir. Eski model iç ve dış süngerlerin yeni ve konforlu süngerler ile yenilenmesini ve yaylarını dahi değiştirerek yenilemeyi yıllardır başarıyla uyguluyoruz. Koltuklarınız değişirken minder ve yastıklarınızın dahi farklı şekil ve modellerde düzenlenmesini isterseniz en uygun fiyata en kaliteli ürünler ile hizmet vermek için buradayız.

 

Köşe Koltuk

https://www.youtube.com/channel/UCth5z-F-DIVFyai-rVRDXmg

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here