Ana Sayfa Öncesi Sonrası

Öncesi Sonrası

Karşılaştırmalı Koltuk resimleri

Koltukların öncesi sonrası Şık ve konforlu koltuklara sahip olmak, en kaliteli mobilyalarını kullanmak ve en uygun fiyata bu hizmeti almanız koltuk yenileme hizmetimiz ile artım zor değildir. Bunun için tecrübemiz ve referanslarımız ile bu sektörde profesyonel olarak çalışıyoruz. Yıpranan koltuklarınızın ve kanepelerinizin kumaşlarını yenileyerek ve mobilyalarınızı tamir ettirerek koltuk döşeme  yaptırmak için bizleri arayabilirsiniz. Lekelenen, eskiyen, yıpranan ve rengi solan tüm döşemelerinizin kumaşları değişecek ya da yenilenecek ise hemen bizi arayarak koltuklarınız, sandalye ve mobilyalarınızı bize teslim edebilirsiniz.

Koltuk döşeme hizmetinde önemli bir yeri olan geniş kumaş skalamızdan istediğinizi ve beğendiğinizi seçmeniz işe başlamak için yeterlidir. Kumaşlar arasından en çok tercih edilenlerden olan suyla silinen, sıvı itici olan kumaşları  sizlere ithal ederek en uygun fiyata sunmaktayız. Bunlar arasında deri, kaşmir, ipek, saten ve nubuk kumaşlarımız da en özel modellerdir. Desenli ya da düz renkteki kumaşlar ile koltuk ve kanepeleriniz tamamen yenilecek.

Klasik antika koltuklarınızı ve mobilyalarınızı özel restorasyon işlemleri ile birinci sınıf işçilik koşuluyla yeniliyoruz. Kendine has özel formunda tasarlamanın yanı sıra koltuk döşeme hizmetini de başarıyla tamamlıyoruz. Tüm oturma takımlarınıza ihtiyaçlarınız kapsamında minder veya yastık ekleyebilir, sünger değişimiyle veya takviyesi ile yükselterek model ve form değişimini ekonomik şekilde yapmak için çalışıyoruz . Koltuklarınızın zamala yıpranan kolları ve ayakları için artık hiç üzülmeyin. Gerekli olan tüm tamirini, cilasını ve verniğini uzman ekibimizle sizler için özenle yapıyoruz.

Öncesi & Sonrası

1,998BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
3,041TakipçilerTakip Et
2AbonelerAbone