Ümraniye Koltuk Kaplama ve Döşeme

0
906
Köşe koltuk Ümraniye

İstanbul ‘un her yerine hizmet

Ümraniye Koltuk Kaplama ve Döşeme, Koltuklarınız ve kanepeleriniz evinizden firmamızın sipariş fişi ile çalışanlarımız aracılığı ile özenle teslim alınır. Atölyemize getirilen ürünlerimizin zamanla ve farklı etkenler içerisinde eskimiş veya formu bozulmuş kumaş ve süngerleri sökülerek yeni gibi teslim edilir. Ana omurga kısmında meydana gelen sorunlar ve arızalar giderilir.

Ümraniye Koltuk Kaplama ve Döşeme

İstekleriniz yönünde sert ve yumuşak olacak biçimde tekrar sünger kaplanır. Şeçmiş olduğunuz kumaşlar ile kaplanır, ilk günkü görünüm, form ve sağlamlığı ile iade edilir.

Severek kullandığınız kanepe ve koltuklar zamanla eskir ve modası da geçer. Böyle bir durumda her zaman yeni koltuklar  almak ve yüksek paralar ödemeniz için aslında hiç gerek yoktur. Eski koltuklarınıza koltuk döşeme işlemi uygulayarak koltuklarınızı ilk günkü gibi yeni ve güzel bir hale getirmek için buradayız. İstediğiniz  renk ve desen kombinasyonlarını yüzlerce kumaş ve renklerin arasından seçerek tarzınızı koltuklarınıza kolayca yansıtabilirsiniz.

Pendik Koltuk Kaplama ve Döşeme

Koltuk döşeme basit bir işlem gibi görünse de detaylı ve özenli bir tasarım süreci istemektedir. Koltuklarınızın yenilenmesi için estetik görüntüsünün yanı sıra üst kaplama kumaşının yanı sıra koltukta var olan tüm süngerler, dolgu maddesi ve iskelet malzemesi de bu işlemlere dahildir. Bu kapsamda koltuklarınız komple şekilde tamamen sökülerek iskeletine kadar detaylı şekilde incelenerek arızaların kontrol edilmesi, tamir edilmesi, eski lastik ve yayların da yenilenerek koltuk iskeletinin tekrar süngerlenmesi ile süreci tamamlamaktayız. Üstelik eski koltuklarınızı tüm bu yenileme işlemlerine rağmen sıfır koltuk fiyatının hemen hemen yarı fiyatına mal ederek yenileyebilirsiniz.

İstanbul Koltuk Kaplama ve Döşeme

Koltuklarınıza koltuk döşeme yaptırmak istediğinizde koltuklarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Hemen evinize veya ofisinize gelen uzman ekiplerimiz mobilyalarınızı keşif yaparak bir teklif sunmaktadır. Renk ve desen seçeneklerinden de başta süet, kadife ve saten gibi kumaşlar olmak üzere flok kumaş, pamuklu kumaş ve deri kumaş seçeneklerinizden seçtiğinizde hemen mobilyanız ölçülerinde özenle hazırlanmaktadır. Bu süreçte en önemli son aşamada ise birinci sınıf işçilikle yapılan cila ve vernikleme işlemlerini de özenle yaparak koltuklarınızı pırıl pırıl bir şekilde size teslim ediyoruz.

https://koltuktamiri.net/ozel-koltuk-yaptir/kalamis-koltuk-kaplama/

 

https://youtu.be/4XNTiarYoEI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here