Koltuk Döşeme

1
750

Koltuk Döşeme

Sektördeki tecrübemiz, güvenilir kadromuz ve sunduğumuz kaliteli hizmet kapsamında ücretsiz servisimizle koltuk döşeme için yanınızdayız. En uygun fiyatlar ile sınırsız model seçeneğimiz ve  geniş kumaş kartelamızla. Her türlü koltuk ve mobilyada döşeme, yenileme ve tamir işlerini sizin için özenle yapıyoruz.

koltuk döşeme

Berjer, jozefin, kanepe, koltuk, chester veya sandalye farketmeden her türlü mobilyanızı evinizden ücretsiz alarak koltuk tamiri yapıyoruz. Koltuğunuzda kırılma, çatlama, yırtılma veya eskime var ise dilediğiniz şekilde koltuğunuzun. Tamirini yaparak size yepyeni şekilde teslim ediyoruz. Ya da koltuklarınızın yüzünün değişmesini istiyorsanız bunun için istediğiniz, beğendiğiniz özel ve yeni. Kumaşlarla koltuğunuzu ilk günkü gibi yeniliyoruz. Koltuklarınız için arzu ettiğiniz bir ölçü, model ve renk seçeneği var ise de yeni koltuk modelleri gibi koltuklarınızı sizin için özel dizayn ediyoruz. Yeni mobilyalar almak yerine eski mobilyanızı yenileyerek konforlu ve şık koltuklar da oturtabilirsiniz.

koltuk döseme

Koltuk kaplama hizmetimizde eskiyen sünger ve minderlerinizin yanı sıra dolgu maddesi ile iskeleti de yenilenerek teslim edilmektedir. Son zamanlarda çokça tercih edilen başta süet, kadife ve  tay tüyü kumaş olmak üzere flok kumaş. Saten kumaş, pamuklu kumaş, deri ve saten kumaş seçeneklerinizden istediğinizi seçerek mobilyanız ölçülerinde özenle imal ve montaj etmekteyiz. Gerekli olduğu durumlarda da cila ve boyama işlemlerini de yaparak en kısa sürede yenilenmiş koltuklarınızı teslim ediyoruz.

 

 

https://youtu.be/vcoIEky6oU4

https://koltuktamiri.net/koltuk-kaplama/

 

Kanepe Kaplama

Eskimiş kumaşları, yıpranan döşemeleri ve solan renkleri ile tamamen kullanılamaz hale gelen koltuklarınız için çözüm çok basit ve kolaydır. Koltuk kaplama yaptırarak bizimle birlikte bu yeni bir koltuk takımına sahip olabilirsiniz. Birinci sınıf malzeme ve işçilik için devamlı çalışan ekibimiz her türlü detayı sizden önce düşünerek koltuklarınızı özenle ve titizlikle yenilemektedir. Koltuklarınızı kaplarken hem iç ve dış süngerlerini yeni model styropor ile değiştirerek yıpranmaya karşı dayanıklı hale getiriyoruz. Hatta makas ve yaylarını dahi değiştirerek yenileme işlemlerini adım adım uyguluyoruz. En uygun fiyata en doğru hizmeti alacağınız firmamızı tercih ettiğiniz için memnun olacağınızın garantisini veriyoruz. Sektörde sunulan kalitesiz hizmet ve kullanışsız ürünlerin yerine kaliteli ürünleri ve birinci sınıf işçiliği bizde güvenle bulacaksınız.

koltuk döseme

Koltuk kumaşlarınız eskir ve koltuk takımınız eski sağlamlığını zamanla yitirir. Ayrıca koltuğunuzun görünümünden de sıkılabilirsiniz veya evinizin yeni konseptine uygun olmasını istiyorsanız. Koltuğunuzun yüzünü değiştirmek yerine yeni bir koltuk almayı düşünmemelisiniz. Koltuk Döşeme , Koltuk kaplama yaptırarak en uygun fiyata istediğiniz döşemelik kumaşı kaplatarak dilediğiniz takdirde. Koltuklarınızın şeklini dahi değiştirtmeyi düşünebilirsiniz. Size sunduğumuz  referanslarımız ile bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hizmetimiz ile koltuklarınıza yaptığımız ücretsiz keşifin ardından mobilyalarınızı tepeden tırnağa yenilemeyi hedeflemek en büyük işimizdir. Eskiyen  kumaşların yerine ithal veya yerli döşemelik kumaşlardan deri. Süet, pamuklu, kadife veya saten türlerinden birini seçerek kaplatmak için bize sipariş vermeniz yeterlidir.

İstanbul Koltuk Döşeme

Koltuk kaplama  için sunduğumuz yüzlerce kumaş seçeneklerinden döşemelik kumaşlarda popüler olan kolay temizlenen. Sıvı itici, antibakteriyel özellikli ve kullanışlı olan kaliteli ve uzun ömürlü malzemeleri seçebilirsiniz.

Koltuk Döseme İstanbul

Koltuk takımınız istemeseniz de eski güzelliğini ve sağlamlığını zamanla yitirir. Ya da koltuğunuzun görünümünden sıkılabilirsiniz ve evinizin. Diğer mobilyalarına uygun olmasını istiyorsanız koltuğunuzun yüzünü değiştirmek en mantıklı seçimdir. Koltuk kaplama yaptırarak ekonomik bir fiyata istediğiniz döşemelik kumaşı koltuklarınıza kaplatarak dilediğiniz hatta koltuklarınızın şeklini dahi değiştirtebilirsiniz. Sunduğumuz koltuk yenileme hizmeti ile koltuklarınıza yaptığımız yerinde keşifin ardından mobilyalarınızı baştan sona yeniliyoruz. Modası geçen veya yırtılan kumaşların yerine ithal ve yerli kaplamalık kumaşlardan nubuk. Süet, deri, pamuklu, kadife veya keten kumaş türlerinden birini seçerek bize bildirmeniz yeterlidir.

Koltuk Döşeme Modelleri

Koltuk kaplama ile bünyemizdeki yüzlerce kumaş seçeneğinden döşemelik kumaşlarda en çok aranan kolay temizlenen. Sıvı itici özellikte, antibakteriyel olan ve leke tutmayan kaliteli ve dayanıklı olan ürün veya malzemeleri seçebilirsiniz. Koltuk Döşeme , Piyasadaki pek çok kalitesiz malzeme ve özensiz işçilik sunan firmalar yerine kaliteli. Ürünler ve birinci sınıf işçiliği sunan firmamızı hem siz hem çevreniz güvenle tercih edebilir.

Koltuk döseme pendik

Eskimiş kumaşları ve döşemeleri olan yıpranmış koltuklarınız için çözümü bizde bulabilirsiniz. Koltuk kaplama koltuk doseme fikrini sunduğumuzda bizimle birlikte adeta yeni bir koltuk takımına sahip olmuş olacaksınız. Kaliteli malzeme ve sorunsuz işçilik için profesyonel  ekibimiz her türlü detayı düşünerek koltuklarınızı özenle ve geç kalmadan yenilemektedir. Koltuklarınızı mümkün olan en kısa sürede kaplarken hem iç ve dış süngerlerini yıpranmayan ve yatışmayan styropor süngerler ile değiştirerek uzun yıllar dayanıklı olacak bir hale getiriyoruz. Gıcırdayan makas ve yaylarını dahi değiştirerek yenileme işlemlerini kaplama ile sınırlı tutmuyoruz. En uygun fiyata en kapsamlı hizmeti alacağınız bir firma arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçmelisiniz.

 

Koltuk Kaplama

Koltuk takımınızdan zamanla sıkılabilirsiniz veya sağlamlığını yitirir. Yeni bir koltuk takımı almak için boşuna para harcamanıza artık gerek yok. Koltuk kaplama hizmetimiz ile uygun fiyata istediğiniz döşemelik kumaşı koltuklarınız içim seçerek  koltuklarınızın şeklini bile değiştirtebilirsiniz. Uzun yıllardır sunduğumuz koltuk yenileme hizmeti ile koltuklarınıza yaptığımız keşiften sonra koltuk ve kanepelerinizi baştan sona değiştiriyoruz. Keten, ipek, saten, düet, deri, kadife veya nubuk kumaş türlerinden birini karteladan seçerek söylemeniz yeterlidir.

koltuk kaplama çengelköy

Koltuk kaplama ile kaplama ve döşemelik kumaşlarda öne çıkan özeliklerden olan kolay temizlenen, antibakteriyel, sıvı iten ve leke tutmayan malzemeleri bizde bulabilirsiniz. Koltuk Döseme , İthal veya yerli pek çok kumaşı sunduğumuz atölyemizde puf, berjer. Kanepe, sandalye ve koltuklarınızı ayırt etmeden kaplıyoruz, yeniliyoruz ve tamir ediyoruz.

Mobilya Cilalama

Koltuk yenileme için her türlü hizmeti bizde bulabilirsiniz. Koltuk kaplama ile yeni bir koltuk takımına sahip olmak hem çok hesaplı hem de kaliteli bir işçilik ürünüdür. Sizin seçeceğiniz detaylar ve malzemelerin kaliteli işçilik ile birleşmesi sayesinde tasarım bir koltuk yenileme hizmetini alamış olacaksınız. Koltuklarınızı mümkün olan en kısa sürede yenilerken kaplama yaparken iç ve dış aksan ve süngerlerini veya elyaflarını dahi kontrol ediyoruz. Sadece kumaş kaplama ile işlemin yeterli olmayacağını biliyoruz ve dayanıklı son moda styropor süngerler ile değişim yaparak uzun yıllar dayanıklı bir koltuk olmasını sağlıyoruz. Eskiyen makas ve paslanan koltuk yaylarını da değiştirerek yenileme işlemini tam kapsamlı yapıyoruz. İşimiz sadece koltuk kaplama değil aynı zamanda döşeme ve tamir hizmetlerini de eksiksiz yapmaktır. koltuk doseme

Koltuk döseme ümraniye

Kumaş kaplama ile bir işlemin yeterli olmayacağını biliyoruz ve dayanıklı olan styropor süngerler ile eskilerini değiştirerek uzun yıllar dayanıklı bir koltuk sahibi olmanızı sağlıyoruz. İşimizi sadece koltuk kaplama ile sınırlı tutmadan aynı zamanda döşeme ve tamir hizmetlerini de sektörde uzun yıllardır sunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here