Göztepe Koltuk Döşeme

0
751

Koltuk ve kanepe cilalama vernikleme işleri

Göztepe Koltuk Döşeme, En çok kullanılan mobilyalardan biri olan koltuk ve kanepelerinizin ilk günkü gibi yeni olmasını istiyorsanız veya modaya uygun tarzda yenilenmesini hayal ediyorsanız bu konudaki tecrübemiz ve referanslarımız ile bizleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Koltuk döşeme için öncelikle koltuklarınızın keşifi gereklidir ve anlaşma halinde hemen atölyemize getirdiğimiz mobilyanızı değiştirmeye başlıyoruz. Eskiyen kumaşları, yıpranan yerleri ve iç aksanı  değişecek veya yenilenecek olan koltuklarınız, sandalye ve mobilyalarınız en kısa sürede yepyeni olacak.

 

Koltuk kaplama işlemi ile atölyemizdeki yüzlerce kumaş seçeneği arasından istediğinizi ve beğendiğinizi seçmeniz bir başlangıçtır. İstediğiniz renk ve desendeki kumaşlardan birini seçerek leke tutmayan ve sıvı itici özellikte olan kumaşları günümüzde kullanabilmekteyiz. Konforlu ve kullanışlı olan kumaşlardan deri, keten ve şönil çeşitlerini de seçmeniz tavsiye edilebilmektedir.

Göztepe Koltuk Döşeme

Hem görsel hem de işlevsel özellikleri ile eskiyen ve yıpranan koltuklarınız için koltuk tamiri hizmeti ideal bir seçenektir. Birinci sınıf işçilik sunan uzman ekibimiz isteklerinize göre iç aksandan dış kumaşa kadar her detayı gözden geçirerek özenle yenilemektedir. Yıpranan süngerlerinizi yeni model ürünler ile değiştirerek, yaylarını da yenileyerek özenle farklılaştırmayı yıllardır yapıyoruz. Ahşap mobilyalarınızı cila ve vernikle de bakım yaparak uzun yıllar boyunca kullanabilmenizi hayalden gerçeğe dönüştürüyoruz. En uygun fiyata en kaliteli ürün ve malzemeleri sunduğumuz koltuk yenileme hizmetini ilk günkü heyecan ile severek yapıyoruz.

Koltuk tamiri ve bakımı için doğru adrestesiniz. Koltuk yüzlerinin değişimi, koltuk kaplama uygulamaları ve boyama işlemlerinin yanı sıra döşeme, yastık yenileme, minder değiştirme, koltuk modeli değişikliğinin yanında vernik ve cila gibi hizmetlerimiz de sunulmaktadır. Yapılan tüm işlemlerde en önemlisi birinci sınıf kalitedeki malzemeler ile size kaliteli ve eşsiz bir hizmet sunuyoruz.

Koltuk tamiri için istediğiniz özen ve disiplini bizimle bulabilirsiniz. İstediğiniz her ürüne ve modele göre ücretsiz keşif hizmetimizde beklentilerinizi karşılamak için sürekli çalışıyoruz. Koltuklarınızdaki yıpranma ve eskimeye karşı çeşitli alternatifler sunan yeni kumaşları ve teknolojileri memnuniyet ile sizlere sunuyoruz. Yeni mobilya ve koltuklardan almak için çok yüksek bütçelere artık gerek yok. Koltuk yenileme hizmetimiz ile siz de son moda koltuklarınızın keyfini sürmek için ekonomik bir fiyata yepyeni bir hizmet sunuyoruz.

https://koltuktamiri.net/istanbul-koltuk-doseme.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here