Ana Sayfa Koltuk Döşeme

Koltuk Döşeme

Koltuk Kaplama

Koltuk döşeme kategori işlerinizi itina ve özenle yapıyoruz. Yılların tecrübesi ile iş ahlakımızı işçiliğimize yansıtıyoruz. Koltuk kaplama işlerinde ücretsiz tespit ve teşhiş yapıyoruz.

Senelerdir kullandığınız yıpranmış mobilya eşyalarınızın cilasını ve boyasını yaparak. Eskitme gibi uygulamalar ile titizce ve özenerek yeni haline getiriyoruz. İsteğinize bağlı olarak yeni tasarımlar yapıp modern veya klasik hale getirebiliyoruz.

Bu sektörde eskiden ve daha önceden hizmet verip iş yaptığımız müşterilerimizden elde etmiş olduğumuz referanslarımız tecrübelerimizi. Hizmet kalitemizi anlatan en büyük göstergedir.

Ümraniye Koltuk Döşeme – Evleriniz, İşyerleriniz için Üretim. Koltuk Tamiri – Koltuk Boyası – Koltuk Cila. Kanepe tamiri Daha fazla bilgi almak için koltuktamiri.net bizimle iletişime geçin.

Hem estetik açıdan hem de işlevsel özellikleri ile eskiyen ve yıpranan koltuklarınızı koltuk döşeme ile yenilemek istemeniz doğru bir adımdır. Birinci sınıf işçilik ile uzman ekibimiz ile isteklerinize göre içten dışa kadar her detayı gözden geçirerek özenle elden geçiriyoruz. Yıpranan süngerlerinizi son model süngerler ile değiştirerek, yaylarını da yenilemenin farkını sizlere işimiz ile kanıtlıyoruz. Ahşap mobilyalarınızı ise uygun cila ve vernikle bakım yaparak uzun yıllar boyunca kullanabilmenizi hedefliyoruz. En uygun fiyata en teknolojik ürünler ile yaptığımız koltuk yenileme hizmetini ilk günkü heyecan ve disiplin ile yapmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

Koltuk Döşeme

1,998BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
3,041TakipçilerTakip Et
2AbonelerAbone