Hakkımızda

Severek kullandığınız mobilyalarınız zamanla eskiyebilir,

Hakkımızda

Yıpranabilir ve modaları geçebilir. Çok değerli olan klasik veya modern tarzdaki koltuklarınızı son teknoloji koltuk döşeme işlemleri ile siz de yenilemek isteyebilirsiniz.

Koltuk döşeme ve yenileme işlemlerini uzman kadromuzla yıllardır güvenle ve itinayla yapıyoruz.

Şeffaflık, dürüstlük ve profesyonellik anlayışı ile bu sektördeki hizmetimizi, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak için her zaman standartların üzerinde tutuyoruz.

Koltuk kaplama işlemi ile koltuklarınızın yenilenmesi çok detaylı bir işlemdir. İtina ile yeniliyoruz. Koltuk kaplama hizmeti veren firmamız özel ithal veya yerli olan döşemelik kumaşlar. Suni deri, deri, nubuk, süet, saten veya şönil çeşitlerini sunarak koltuğunuzu istediğiniz gibi yeniliyoruz. Hatta farklı desen ve baskı üretimlerimiz ile kaplanan koltuklarınıza logo, yazı, desen veya amblem dahi yapabilmekteyiz.

Hakkımızda

Yenilenmesini istediğiniz koltuklarınız için bizleri arayarak ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Adresinize gelen uzman kadromuz yerinde keşif yaparak size bir teklif sunacaktır. Ardından atölyemize getirdiğimiz koltuklarınızın tamiri, kaplanması ve yenilenmesi de isteklerinize göre özenle yapılmaktadır.

İhtiyaçlarınıza yönelik koltuk yenileme işlemleri için gerekli projelendirmeyi yapan ekibimiz ile koltuğunuzun sadece kaplanması veya döşenmesi ile işlemler bitmemektedir. Özenle yaptığımız koltuk yenileme işlemlerinde uzman ekibimiz koltuğunuzun yayları, minderleri, süngerleri, vidaları ve diğer aksamlarına kadar kontrol etmektedir. Gerekli olan değişimler ve yenilemeler yapıldıktan sonra koltuk kaplama işinin tamamlanmasına geçilmektedir. Bu şekilde koltuk tamiri de yaparken hem bizim hem de sizin açınızdan memnuniyet ilkesi ön plandadır.

Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz koltuklarınızın sadece tamiri veya kaplanması ile bitirilmeyen işlemlerimize ek olarak. Başta klasik mobilyalarınız olmak üzere diğer mobilyalarınızın da cilalanmasını özenle yapmaktayız. Eskiyen ve yıpranan koltuklarınızın bir anda değişerek yepyeni olmasına şaşıracaksınız. Çok iyi ve kusursuz bir iş yapmanın ayrıcalığını sizlere yıllardır güvenle sunuyoruz. Siz de ister evinizde isterseniz de ofisinizde olan eskiyen veya modası geçen. Koltuk, kanepe, puf, berjer, jozephin veya sandalyelerinizi yenilemek ve tamir ettirmek için. Hemen bizleri arayarak keşif ve taşhis hizmeti aldıktan sonra koltuklarınızın ve kanepelerinizin kısa zamanda yenilenmesine şahit olabilirsiniz.

Hakkımızda

https://koltuktamiri.net/koltuklarin-oncesi-sonrasi/oncesi-sonrasi/

https://koltuk-tamiri.business.site/

 

hakkımızda koltuk döşeme