Küçükyalı Koltuk Döşeme

0
755

Zamanında teslimat

Küçükyalı Koltuk Döşeme , Severek aldığınız koltuklarınız maalesef zamana yenik düşerek yıpranır ve modası geçer. Eskiyen koltuklarınızın yerine yeniden bir koltuk takımı almak yerine koltuklarınıza uyguladığımız profesyonel koltuk kaplama işlemi ile koltuklarınızı ilk günkü gibi yeni ve canlı bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

 

Koltuk döşeme esasen sadece üst kumaşın değişmesi değildir. Çünkü koltukta kullanılan dolgu süngerler ve iskelet malzemesini de özenle yeniliyoruz. Kapsamlı şekilde koltuklarınıza komple sökme işlemi uygulayarak her bölümünün incelenerek arızalarının tamir edilmesi, sağlamlaştırılması ve yayların değiştirilmesinin yanı sıra koltuk iskeletinin de tekrar süngerler ile desteklenerek modern bir koltuk tasarımını sizler için gerçekleştiriyoruz. Yıpranan koltuklarınıza yapılan yenileme işlemlerine sıfır koltuk takımının hemen hemen yarı fiyatını ödeyerek ulaşmanız mümkündür. Küçükyalı Koltuk Döşeme

 

Sıkıldığınız, kullanmak istemediğiniz ve artık kullanılamaz hale gelmiş olan kanepe. Koltuk, puf ve sandalyelerinize koltuk tamiri yaptırmak istiyorsanız bizimle temasa geçebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz takdirde profesyonel ekibimiz evinize ya da ofisinize gelerek ürünlerinize keşif yaparak sizlere en uygun teklifleri ve hizmeti sunmaktadır. Farklı renk ve desendeki kumaşlardan birini seçmeniz için bir katalog sunulurken süet, nubuk ve kadife gibi. Kumaşların yanında yünlü ve deri kumaşlardan dilediğinizi seçtiğinizde mobilyanız hemen özenle hazırlanacak ve tamir edildikten sonra. Son aşamada bir teste tabi tutularak kontrol edilmektedir. Sandalye ve koltuklarınız için cila ve vernik işlemlerini de birinci sınıf malzemeler ile uygulayarak. Koltuklarınızı ilk günkü gibi size teslim ediyoruz.

Küçükyalı Koltuk Döşeme

Koltuklarınıza koltuk tamiri  yaptıracaksanız koltuklarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Sizin evinize veya ofisinize gelen uzman ekiplerimiz keşif yaparak tekliflerini sunarken. Renk ve desen kombinasyonlarını da başta süet, nubuk ve deri gibi kumaşların yanı sıra flok kumaş, pamuklu kumaş. Kadife ve güderi kumaş seçeneklerinizden dilediğinizi seçtiğinizde mobilyanızın ölçülerinde özenle tasarlamaktayız. Birinci sınıf işçilikle ve kaliteli malzemelerle yapılan cila ve vernikleme işlemlerini dahi özenle yaparak koltuklarınızı garantili şekilde size teslim ediyoruz. Küçükyalı Koltuk Döşeme

Bu yıpranan tüm aksamın komple olarak sökülerek iskeletine kadar detaylı şekilde koltuklarınızın incelenerek mevcut arızaların tamir edilmesi, eski lastik ve yayların yenilenerek koltuk iskeletinin tekrar süngerlenmesi ile süreç tamamlanmaktadır. Üstelik eski koltuklarınız tüm bu yenileme işlemleri ile yeni koltukların hemen hemen yarı fiyatına mal edilmektedir. 

https://koltuktamiri.net/s-s-s

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here