Cilalı İşler

0
758
Cilalı İşler

Koltuk Cilalama

Koltuk cilalı işler için bir servet harcamadan istediğimiz tarza bir ürüne sahip olabilirsiniz. Uzun zamandır var olan koltuklarınızın artık değişmesini yenileme hizmeti ile gerçekleştirmeye çok yakınsınız. Hemen adresinizden alarak değiştirme işlemlerini başlatmak için teklifimiz hazırdır. Ofis veya evde bulunan puf, sandalye, kanepe ve berjerler dahil her mobilyaya özel tasarlanan ipek, deri, süet, keten, kadife veya güderi kumaş türlerinden birini hemen sipariş verebilirsiniz ayrıca üzerine baskı ile logo veya isim yazdırabilirsiniz.

Kanepe Cilalama

Koltuk kaplama ile antibakteriyel ve leke tutmayan en özel kumaşları bizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Desenli ve renkli pek çok kumaşı atölyemizde sergiliyoruz ve referanslarımız ile size sunuyoruz. En moda ve yeni ürünleri takip eden firmamız hem işçilik hem de malzeme kalitesiyle garantili bir hizmet sunuyoruz.

Mobilya Cilalama Cilalı İşler

Koltuklarınız için her türlü işlemde her zaman yanınızdayız. Koltuk kaplama gerekli olan her işlemi içerir. Hemen sizin seçeceğiniz malzeme ve detayların önem kazandığı bir işlemde birinci sınıf işçilik ile istediğiniz gibi bir koltuğa sahip olacaksınız. Sandalyenizin ahşap kollarını başka bir materyal ile değiştirmenin yanı sıra bizim atölyemizde farklı tasarımla da farklılaştırmanızı sağlıyoruz. Koltuklarınızı en kısa sürede yenilerken hem elyaf hem de süngerden başlayarak tamamen yeniliyoruz. Kumaş döşeme ile dayanıklı olan styropor süngerleri eskileri ile değiştirerek uzun yıllar boyunca severek kullanacağınız bir koltuk sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Cilası eskiyen ve demode olan koltuklarınız için artık yenilik , değişiklik ve cilalı İşler bizimle çok kolaydır. Koltuk kaplama yaptırarak bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Birinci sınıf malzemelerim ve işçilik için uzman olan ekibimiz her türlü detayı inceleyerek koltuklarınızı özenle ve titizlikle yenilemektedir. Koltuklarınızı kumaşlarla kaplarken hem iç hem de dış süngerlerini en kullanışlı olan styropor ile değiştirerek çok daha dayanıklı bir hale getiriyoruz. Hatta makas ve yaylarını dahi değiştirerek yenileme işlemlerini adım adım uyguluyoruz. En ekonomik fiyata en doğru hizmeti bulabileceğiniz firmamızı tercih ettiğiniz için asla pişman olmazsınız.

Koltuk kaplama  ile yüzlerce kumaş seçeneklerinden birini döşemelik kumaşlarda popüler olan kolay temizlenen, sıvı iten, antibakteriyel olam ve kullanışlı kaliteli ve uzun ömürlü türleri güvenle seçebilirsiniz. Ucuz ama kalitesiz hizmet ve kullanışsız ürünlerin sunulduğu bazı firmalardan uzak durarak kaliteli ürünleri ve birinci sınıf işçiliği bizde bulabilirsiniz.

https://koltuk-tamiri.business.site/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here