Blog

Koltuk Tamiri

Koltuk döşemeleri modelleri

Koltuk yenileme işleriyle kendini kanıtlayan firmamız bu konudaki çalışmaları ile koltuk tamiri hizmetini de özenle tamamlamaktadır. Eskiyen, kırılan ve yıpranan koltuklarınızın tamirini yaparak en kısa zamanda özenle size teslim ediyoruz. Koltuğunuzun yaylarından mekanik aksamına kadar yanda estetik açıdan gerekli olan her işlemi sizin için düşünüyor ve uyguluyoruz. Koltuk takımınızın iskeletini, yaylarını ve kollarını dahi onanarak baştan sona yenilenmiş yapıyoruz. Ekibimizin sizlere sunduğu aksesuar seçeneklerini ve değişim önerilerini de değerlendirebilirsiniz.

İş yeri veya evdeki mobilyalarınızı değiştirmenize gerek kalmadan bizi arayarak ilk günkü gibi olması için iletişime geçmelisiniz. Sektörde bu işi yapan bazı fırsatlılardan dolayı tereddüt yaşamamanızı amaçlıyoruz. Yaptığımız örnek işleri ve referanslarımızı isterseniz hemen görebilirsiniz. En iyi koltuk tamiri için kalıcı ve kullanışlı bir hizmeti bizden alabilirsiniz. Bu şekilde düzgün bir koltuk bakım hizmetinden yararlanmak sizin de hakkınız.

Koltuk döşemeleri modelleri

Koltuk tamiri için hangi işlemi yaptıracaksanız önce şikayetçi olduğunuz konuyu belirtmelisiniz. Daha sonra döşeme veya kaplama hizmetini almak isterseniz daha iyi sonuçlar alacaksınız. Bu kapsamda yapılan tüm uygulama ve işlemleri daha konforlu ve daha estetik bir sonuç ile almak için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Bozulan yayları olan bir koltuğunuzun tamir edilmeden verniklenmesi veya kaplanması herhangi bir işe yaramayacaktır. Ürünlerimizde ve malzemelerde kalitemizi öne çıkaran bu işlemlerdeki işçiliğimizde de işlevsellik ve memnuniyet ön plandadır. Her türlü soruna karşı müşteri memnuniyetini bu sektörde sunan lider firmalardan biriyiz.